MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA KARKONOSZE OPEN 2013
Strona głównaInformacjeProgramSędziowieRejestracjaListaSponsorzy Logowanie
LISTA
14-15 Grand Prix Latin
Lp.NrPartner/PartnerkaKlub/Kraj
1151 Adamczyk Dominik
Lasko Daria
ASTRA - Szczecin
Polska
2152 Artelik Szymon
Grabowska Julia
AKTT - Szczecin
Polska
3153 Bienioszek Miłosz
Kobielska Aleksandra
PRESTIGE - Goleniów
Polska
4154 Bil Jakub
Bełza Agnieszka
PM - Lubin
Polska
5155 Brezgys Martynas
Skrinskyte Lukrecija
BaDa Studio
Lithuania
6156 Bukowski Łukasz
Piotrkowicz Natalia
BLUE CLASSIC - Warszawa
Polska
7157 Czajka Kacper
Drożdż Oliwia
ISKRA - Piła
Polska
8159 Faracik Szymon
Sobieraj Agata
ST. KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Polska
9160 Gajkowski Kacper
Maciejewska Hanna
AMBER - Kołobrzeg
Polska
10161 Geraimovich Kostyantyn
Yavorska Kateryna
Slava
Ukraine
11162 Gregor Stanisław
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Polska
12163 Grieger Aleksander
Żółtowska Delfina
AKTT - Szczecin
Polska
13164 Jałocha Szymon
Plinta Olga
M-TEAM - Kraków
Polska
14165 Kaźmierczak Sławomir
Perl Karolina
AKTT - Szczecin
Polska
15166 Kucharczyk Kamil
Korzycka Anna
DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
Polska
16167 Kulawik Karol
Langier Julia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Polska
17168 Lewandowski Bartosz
Kucińska Paulina
BLUE CLASSIC - Warszawa
Polska
18169 Linkevicius Martynas
Abromaite Sarune
BaDa Studio
Lithuania
19170 Maryniak Karol
Chocian Carmen
ASTRA - Szczecin
Polska
20171 Masłowski Mieszko
Faber Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Polska
21172 Monkevicius Jonas
Geistoraityte Gerda
BaDa Studio
Lithuania
22173 Mróz Łukasz
Jakus Magdalena
EMiKa Pałac Młodzieży - Tarnów
Polska
23174 Niemczyk Maksymilian
Javurek Nicola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Polska
24175 Pawłowski Mateusz
Gładka Julia
ISKRA - Piła
Polska
25176 Podgajny Dawid
Popek Oliwia
PM - Lubin
Polska
26177 Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Polska
27178 Spychalski Mateusz
Karpińska Natalia
IGLICA - Wrocław
Polska
28179 Stański Mateusz
Lubowicka Nikola
SZKOŁA TAŃCA Gutovskyi Gliwice
Polska
29180 Szczepaniak Mateusz
Borecka Izabela
ZORBA - Mykanów
Polska
30181 Szydłowski Jakub
Miłek Dagmara
TEMPO - Wrocław
Polska
31182 Tabaka Arkadiusz
Sas Aurelia
ASTRA - Szczecin
Polska
32183 Więch Cezary
Vajo Julia
DUET - Warszawa
Polska
33184 Zieleziński Jakub
Kurek Wiktoria
ESCUDO - Kalisz
Polska
34185 Świątkowski Piotr
Korpak Ewa
IGLICA - Wrocław
Polska
35186 Marchalewski Filip
Kaszubowska Wiktoria
JANTAR - Międzyzdroje
Polska
36187 Кypetskyy Dmytro
Andryeyeva Darya
TALISMAN
Ukraine
 
Kategorie
 
SOBOTA - 28.09.2013 UWAGA! Rozpoczęcie godz. 9:00
10-11 E Kombinacja 6T (11)
10-11 D Kombinacja 6T (12)
12-13 E Kombinacja 8T (7)
12-13 D Kombinacja 8T (14)
12-13 C Latin (19)
14-15 B Standard (14)
Pow. 15 B Standard (34)
16-18 Grand Prix Latin (51)
Pow. 15 A Standard (18)
 
Rozpoczęcie godz.13:00
Rekreacja 8-9 H Kombinacja 4T (6)
Rekreacja 8-9 G Kombinacja 5T (6)
10-11 Open Standard-4 (17)
10-11 Open Latin-4 (17)
12-13 Open Latin (43)
Pow. 15 E Kombinacja 8T (5)
14-15 Grand Prix Standard (31)
Pow. 15 WDSF World Open Latin (61)
 
Rozpoczęcie godz.17:30
Pow. 34 WDSF Open Standard (20)
 
NIEDZIELA - 29.09.2013 Rozpoczęcie godz. 9:30
8-9 E Kombinacja 6T (4)
12-13 C Standard (18)
14-15 E Kombinacja 8T (6)
14-15 D Kombinacja 8T (5)
14-15 C Standard (10)
14-15 C Latin (13)
14-15 B Latin (18)
Pow. 15 C Standard (10)
Pow. 15 C Latin (17)
Pow. 15 B Latin (23)
Pow. 15 A Latin (20)
16-18 Grand Prix Standard (47)
 
Rozpoczęcie godz. 13:00
8-9 Open Kombinacja 6T (2)
Rekreacja 10-11 H Kombinacja 4T (4)
Rekreacja 10-11 G Kombinacja 5T (2)
12-13 Open Standard (40)
Pow. 15 D Kombinacja 8T (9)
14-15 Grand Prix Latin (37)
Pow. 15 WDSF International Standard (60)