Nagłówek
Strona głównaInformacjeProgramSędziowieRejestracjaListaSponsorzy Logowanie
LISTA
16-18 Grand Prix Latin
Lp.NrPartner/PartnerkaKlub/Kraj
10 Woźny Kamil
Krzyworzeka Katarzyna
M-TEAM Kraków
Polska
20 Dziedzic Oskar
Iwańska Klaudia
STREFA TAŃCA Warszawa
Polska
30 Amerek Kamil
Weimert Wiktoria
STREFA TAŃCA Warszawa
Polska
40 Konopiński Dawid
Szyc Klaudia
CENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk
Polska
50 Wolański Dominik
Kitrasiewicz Sylwia
AKADEMIA TAŃCA Warszawa
Polska
60 Górski Patryk
Dana Dominika
ZORBA Mykanów
Polska
70 Gołkowski Filip
Pruska Klaudia
PM Lubin
Polska
80 Morys Mateusz
Przystał Jowita
MARENGO Dąbrowa Górnicza
Polska
90 Dobrzyński Hubert
Tomaszewska Maja
DANCE POINT Warszawa
Polska
100 Cabak Jakub
Staniek Dominika
AKADEMIA TAŃCA Warszawa
Polska
110 Winowski Arian
Koślicka Dominika
CONTRA Warszawa
Polska
120 Turkiewicz Rafał
Kaźmierczak Adrianna
CONTRA Warszawa
Polska
130 Murawski Antoni
Wdowicz Katarzyna
DANCE ACADEMY Bydgoszcz
Polska
140 Conder Szymon
Gazda Alicja
AKTT Szczecin
Polska
150 Sabatowicz Szymon
Dyrkacz Dominika
MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kraków
Polska
160 Olejnikowski Dawid
Zientarska Anna
CANTINERO Tomaszów Maz.
Polska
170 Gadko Konrad
Janson Wiktoria
CANTINERO Tomaszów Maz.
Polska
180 Miech Adrian
Kwiatkowska Katarzyna
SUKCES Jaworzno
Polska
190 Firląg Piotr
Vlckova Marketa
CORTE TOP DANCE Warszawa
Polska
200 Bluj Adam
Lopata Ewelina
DANCE DANCE Toruń
Polska
210 Olczyk Mariusz
Kuląg Marta
STEP DANCE Koluszki
Polska
220 Woda Mateusz
Krzysztoń Natalia
MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kraków
Polska
230 Fleran Tomasz
Balon Celina
AIDA Szczecinek
Polska
240 Bartkiewicz Michał
Mróz Karolina
MUZA Olsztyn
Polska
250 Narajewski Jakub
Małecka Aleksandra
PM Lubin
Polska
260 Zięba Maciej
Strześnicka Magdalena
DANCE ACADEMY Bydgoszcz
Polska
270 Burka Bartosz
Nawoj Agata
STEP UP Głogów
Polska
280 Urbański Paweł
Michalczyk Sandra
BLUE CLASSIC Warszawa
Polska
290 Labryga Paweł
Szarkowicz Sonia
FLAMENCO Siemianowice
Polska
300 Mleczek Adrian
Woźniczak Paulina
GRACJA Zielona Góra
Polska
310 Chmielewski Jonatan
Rapińczyk Kaja
AKTT Szczecin
Polska
320 Bojańczyk Bartosz
Zymek Adrianna
AKTT Szczecin
Polska
330 Oleksik Mateusz
Kaczmarek Anna
MISTRAL Tarnowskie Góry
Polska
340 Bienert Paweł
Garniewicz Weronika
SŁOŃCE Poznań
Polska
350 Majda Michał
Wypasek Aleksandra
FANTAZJA Kraków
Polska
360 Połeć Jakub
Polanowska Patrycja
FEELING Warszawa
Polska
370 Kruk Kamil
Telepko Magdalena
SZOK Gliwice
Polska
380 Rykowski Jakub
Wołowiec Gabriela
AKSEL Rzeszów
Polska
 
Kategorie
 
BLOK 1 Rozpoczęcie - ZMIANA !!!godz. 10,00 Rejestracja 09,00 - 09,45
12-13 E Kombinacja 8T (0)
12-13 D Kombinacja 8T (2)
12-13 C Latin (7)
12-13 C Standard (6)
12-13 B Latin (2)
12-13 B Standard (1)
 
BLOK 2 Rozpoczęcie - godz.12,00 Rejestracja 11,00 - 11,45
Pow. 15 C Latin (10)
Pow. 15 C Standard (5)
Pow. 15 B Latin (23)
Pow. 15 B Standard (13)
Pow. 15 A Latin (7)
Pow. 15 A Standard (11)
 
BLOK 3 Rozpoczęcie - godz.15,00 Rejestracja 14,00 - 14,45
Pow. 15 E Kombinacja 8T (7)
Pow. 15 D Kombinacja 8T (6)
16-18 Grand Prix Latin (38)
16-18 Grand Prix Standard (28)