Angielski Polski
X Międzynarodowego Festiwalu Tańca Tropicana Cup
Strona głównaInformacjeProgramSędziowieRejestracjaListaSponsorzy Logowanie
LISTA
10-11 Open Standard-4
Lp.NrPartner/PartnerkaKlub/Kraj
10 Volchek Ivan
Pisarchik Ylia
Veneziya
Belarus
20 Yatsyna Ilya
Esina Nastia
Oniona
Russia
31 Panasyuk Volodymyr
Nikeytseva Darya
Gloria
Ukraine
41 Bazhenov Dmitiy
Gorokhova Sofya
Russia
Russia
51 Koleskin Danil
Sidorevich Polina
Russia
Russia
61 Bobkov Leonid
Kanina Polina
Russia
Russia
71 Melikov Alexander
Abushenko Ekaterina
Russia
Russia
81 Valcu Catalin
Guritanu Ecaterina
Codreanca
Moldova
91 Chicu Dumitru
Istrati Catalina
Codreanca
Moldova
101 Porcesco-gozun Daniil
Cocirla Angela
Codreanca
Moldova
111 Yosypchuk Vladyslau
Demianchuk Tetyana
Suzyrya
Ukraine
121 Yosypchuk Vladyslau
Demianchuk Tetyana
Ukraine
Ukraine
131 Andriichuk Mykhailo
Korzun Natalya
Ukraine
Ukraine
141 Skakodub Mykyta
Adamova Olga
Gloria
Ukraine
151 Suhtins Vjaceslavs
Volkonska Anastasija
Latvia
Macedonia
161 Plasunovs Ralfs
Sturite Viviana
Latvia
Latvia
171 Nikonkrov Alexander
Rogacheva Daria
Russia
Russia
181 Kokorin Dmitry
Mishkina Zhanna
Russia
Russia
191 Tarasov Aleksey
Golubkina Kristina
Russia
Russia
201 Grigorian Artur
Grigorian Natalia
Russia
Russia
211 Goryachok Maksym
Geval Inna
Cro
Ukraine
221 Kazaryan Bogdan
Sorokata Natasha
Crokus
Ukraine
231 Andriichuk Mykhailo
korzun Natalya
Suzyrya
Ukraine
241 Panasenko Mikhail
Kuprianova Elizaveta
Lita, Bryansk
Russia
251 Alshynbek Askar
Rakhmet Daiana
Sozvezdie
Kazakhstan
261 Kobzar Roman
Kalinichenko Margarita
Premium
Russia
271 Lubimov Yaroslav
Gurdisova Anastasiya
Premium
Russia
281 Panasuk Vladimir
Nikeytceva Darya
Gloria
Ukraine
291 Skakodub Nikita
Adamova Olga
Gloria
Ukraine
301 Zaunerko Ilya
Bahushevich Aliaksandra
Cracija
Belarus
311 Pļasunovs Ralfs
Stūrīte Viviāna
SDK Ausma
Latvia
321 Shirobokov Denis
Anisimova Anastasya
Alliance
Russia
331 Gruzdev Dmitrij
Ivanova Aleksandra
Vecriga
Latvia
341 Kloskowski Maciej
Ziętowska Nikola
FALA Sopot
Polska
351 Zakharenko Pavel
Davidova Mariya
Diamond
Uzbekistan
361 Galimov Aziz
Gazieva Naddel
Diamond
Uzbekistan
371 Grodzki Jakub
Krużewska Karolina
PERFEKT Gdańsk
Polska
381 Letyagin Oleg
Nekrasova Svetlana
Legion
Russia
391 Abushenko Vladislav
Sizikova Daria
Kapelki
Russia
401 Harm Kendro
Bogdanova Nataly
REVALIA TK
Estonia
411 Romanenko Edvard
Dungurova Seda
Esperanza
Estonia
421 Hryhareuski Artem
Dziamidzik Maryia
GRACIA
Belarus
431 Leśniański Adrian
Maruszczak Kornelia
CALIPSO Żary
Polska
441 Berzins Eriks
Rotkaja Katrina
Vecriga
Latvia
451 Zukovskiy Nikita
Myshkova Darya
Sovremeniy Still
Belarus
461 Zhukouski Meketa
Myshkova Darya
Sovremenniy Style
Belarus
 
Kategorie
 
Czwartek 08-04-2010 Rozpoczęcie turnieju 10:00
8-11 Open Kombinacja 8T (52)
12-13 Open Kombinacja 10T (53)
14-15 Open Latin (69)
16-21 Open Standard (50)
Pow. 15 RS Open Standard (48)
 
Piątek 09-04-2010 Rozpoczęcie turnieju 9:00
8-9 Open Standard-3 (22)
10-11 Open Latin-4 (45)
12-13 Open Standard (59)
14-15 Open Kombinacja 10T (62)
16-21 Open Latin (55)
Pow. 15 RS Open Latin (48)
Pow. 15 IDSF Open Standard (57)
Hobby Open Standard-4 (6)
Hobby Open Latin-4 (5)
 
Sobota 10.04-2010 Rozpoczęcie turnieju 9:00
Do 7 Open Kombinacja 3T (20)
8-9 Open Latin-3 (24)
10-11 Open Standard-4 (46)
12-13 Open Latin (59)
14-15 Open Standard (72)
16-21 Open Kombinacja 10T (23)
Pow. 15 IDSF International Latin (92)