Angielski Polski
X Międzynarodowego Festiwalu Tańca Tropicana Cup
Strona głównaInformacjeProgramSędziowieRejestracjaListaSponsorzy Logowanie
LISTA
Pow. 15 IDSF Open Standard
Lp.NrPartner/PartnerkaKlub/Kraj
10 Zaharchuk Aleksander
Nirk Johanna
Revalia DS
Estonia
20 Anton Skuratov
Alena Uehlin
TC Seidenstadt Krefeld
Germany
30 Kiselev Sergei
Popova Ekaterina
Nika
Belarus
40 Giglewicz Piotr
Klekotko Justyna
PROMENADA Olecko
Polska
50 Ivuskans Gerds
Zeltina Beate katrina
Rigas Skolenu Pils
Latvia
61 Melas Kristoffer
Branstadmoen Mette
Norway
Norway
71 Lundal nilsen Andre
Grung Marie
Norway
Norway
81 Engan Peter andreas
Mardal Kine marie
Norway
Norway
91 Kravchuk Oleksandr
Getsko Olesya
Ukraine
Ukraine
101 Nilsen Jorgen
Akselsen Hanne marie
Norway
Norway
111 Belikov Maxim
Shergina Ekaterina
Russia
Russia
121 Shcherbakov Dmitry
Gutselenko Daria
Russia
Russia
131 Belezjaks Jurijs
Valajne Evelina
Dzintars
Latvia
141 Afonin Yury
Dorokhova Marina
Sozvezdie
Russia
151 Baltaragis Edgaras
Straleckaite Egle
Rolo-Tvistas
Lithuania
161 Solodkyi Ievgen
Molchanova Nadya
Corida
Ukraine
171 Dudenas Vytautas
Liudziute Laura
Sukurys
Lithuania
181 Babenko Mikhail
Bakhtiarova Liana
oniona kaliningrad
Russia
191 Lapins Peteris
Makarova makarenoka Paula
Latvia
Latvia
201 Banders Kaspars
Samuilova Jelena
Latvia
Liechtenstein
211 Jurijs Belezjaks
Valaine Evelina
Latvia
Latvia
221 Polikarpov Dmitry
Ivleva Nadezda
Russia
Russia
231 Miryasov Pavel
Bodunova Anastasia
Russia
Russia
241 Tsvetkov Kirill
Golubkina Olesya
Russia
Russia
251 Borisenok Filipp
Tarasova Olga
Russia
Russia
261 Myćka Dariusz
Żudziewicz Hanna
ESTELA Olsztyn
Polska
271 Dudenas Vytautas
Liudziute Laura
Sukurys
Lithuania
281 Oblikas Argo
Abel Maria
LEEVI
Estonia
291 Zahhartšuk Aleksandr
Nirk Johanna
Revalia DS
Estonia
301 Merigan Tanel
Kytt Kadri
Laguun
Estonia
311 Samosyuk Aleksandr
Aksenchik Sofya
Piruet
Belarus
321 Pirola Patrizio
Terraneo Carola
PROFESSIONAL TEAM
Italy
331 Kalnins Gundars
Freiberga Madara
Dzintars
Latvia
341 Liepnieks Valts
Diure Daniela
DZINTARS
Latvia
351 Pasquettin Manuel
Sandon Sonia
PROFESSIONAL TEAM
Italy
361 Iavarone Francesco
Gobbi Arianna
PROFESSIONAL TEAM
Italy
371 Beretta Davide
Bergantin Diletta
PROFESSIONAL TEAM
Italy
381 Vitone Giovanni
Confalonieri Sara
PROFESSIONAL TEAM
Italy
391 Borivskyi Iurii
Kaja Jackowska
Magic
Sweden
401 Shcherbakov Dmitry
Gutselenko Daria
DYNAMO
Russia
411 Zubik Stanislav
Kondratyeva Elena
Santi
Russia
421 Usmanov Roman
Trukhan Anna
Piruet
Belarus
431 Kozuń Artur
Wierzyńska Kamila
ESKULAP Łódź
Polska
441 Heikkila Joona
Heikkila Janita
Espoo Merenque
Finland
451 Sikora Norbert
Wójcik Dominika
CENTRUM TAŃCA Lublin
Polska
461 Lazunkov Sergey
Radetskaya Anna
Vega
Belarus
471 Starowicz Piotr
Drożyner Paulina
MUZA Olsztyn
Polska
481 Stękała Paweł
Kwaśny Danuta
CARMEN Chorzów
Polska
491 Palavandishvili Ruslan
Burnos Viktorya
Modern
Belarus
501 Piletski Dzitry
Porshina Vita
Merenga
Belarus
511 Piletski Dmitriy
Porzhina Vita
MERENGA
Belarus
521 Liiv Andres
Vaha Kristin
Mustang/P&A Vardja
Estonia
531 Chizhik Viacheslav
Chechet Olga
Liudmila
Belarus
541 Tomczak Łukasz
Jurczak Aleksandra
CONTRA Warszawa
Polska
551 Pućko Kamil
Kamińska Magdalena
CONTRA Warszawa
Polska
561 Larionov Ilya
Ozhiganova Ekaterina
Verkh-Isetskij
Russia
 
Kategorie
 
Czwartek 08-04-2010 Rozpoczęcie turnieju 10:00
8-11 Open Kombinacja 8T (52)
12-13 Open Kombinacja 10T (53)
14-15 Open Latin (69)
16-21 Open Standard (50)
Pow. 15 RS Open Standard (48)
 
Piątek 09-04-2010 Rozpoczęcie turnieju 9:00
8-9 Open Standard-3 (22)
10-11 Open Latin-4 (45)
12-13 Open Standard (59)
14-15 Open Kombinacja 10T (62)
16-21 Open Latin (55)
Pow. 15 RS Open Latin (48)
Pow. 15 IDSF Open Standard (57)
Hobby Open Standard-4 (6)
Hobby Open Latin-4 (5)
 
Sobota 10.04-2010 Rozpoczęcie turnieju 9:00
Do 7 Open Kombinacja 3T (20)
8-9 Open Latin-3 (24)
10-11 Open Standard-4 (46)
12-13 Open Latin (59)
14-15 Open Standard (72)
16-21 Open Kombinacja 10T (23)
Pow. 15 IDSF International Latin (92)